LEGO® Star Wars 75290 Kantýna Mos Eisley

LEGO slevy #12.týden 2023: Kantýna Mos Eisley, FC Barcelona a Sám doma

Napřed se musím pochválit. Všechny tipy, které jsem vám minulý týden dal, byly skvělé slevy, které už jsou pryč. Postupně jsem všechny proklikal a zjistil, že dnes už jsou mnohem dražší, než když jsem vás na akce upozorňoval. Až teda na jeden set, který je sice za stále nízkou cenu, ale vyprodaný, takže je to jedno.

Tento týden jsem už nenašel takové pecky. Slevy si totiž ověřuji a pokud někdo má třeba i 40% slevu, podívám se, za kolik se prodává jinde. Pokud zjistím, že tak nízká cena je běžně k mání na 3-4 dalších e-shopech i bez slevy, tak to nevnímám jako akci, na kterou stojí za to upozorňovat.

Pár cenovek ale zmíním.

Tento týden mě zaujaly tyhle slevové akce:

LEGO® Icons 10291 Queer tým – byt „Úžo Pětky“

→ Ve slevě za 1 499

Akce na Alze sice skončila a už je tam tenhle set za 2 tisíce, ale v CZC se teď objevil za 1 499, což je ještě o dvacku méně, než ta akce na Alze z minulého týdne.

LEGO® Star Wars™ 75290 Kantýna Mos Eisley

→ V Mall za 7 449 (doporučená cena je 10 199)

Přiznám se, že tuhle cenu v Mall nechápu. Není to sleva, je to normální cena, ale je dokonce nižší než když si v Mall koupíte tenhle set rozbalený! Možná nějaká chyba? Každopádně jinde už jsem Kantýnu levněji nenašel.

LEGO® Icons 10284 Stadion Camp Nou – FC Barcelona

→ Ve slevě za 7 403 (-13 %)

Malá procentuální sleva, ale v absolutních částkách je to ušetřených 900 korun oproti druhé nejlevnější ceně. Tak se vyplatí nákup stadionu FC Barcelona na Kitstore.

LEGO® Ideas 21330 Sám doma

→ Ve slevě za 6 459 (-13 %)

Dalších 1 100 oproti druhé nejlevnější nabídce ušetříte, když koupíte krásný set Sám doma na Alze.

Přihlaš se k odběru a získej dárek ❤️

Těšit se můžeš nejen na klasické LEGO novinky, ale také na hlídání zajímavých slev, občas nějaký ten návod, který vyrobím pouze pro odběratele a každý týden soutěž o LEGO pro nejrychlejší z vás!

Navigace článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *