LEGO novinky

Novinky z LEGO světa

Jako každý nadšenec mám přehled o novinkách, které LEGO chrlí jednu za druhou. Probereme, jaká z nich stojí za stavbu, investici, nebo jen vybrakování užitečných dílků do vlastních MOCů.

Úniky, co se chystá

Probereme každou zajímavou fotku nebo informaci, která unikne o chystaných, dosud nepředstavených novinkách. Sleduji spoustu zdrojů, takže vám stačí už jen sledovat tenhle newsletter.

Chystané LEGO sety
LEGO slevy a akce

Hlídání zajímavých slev

Sám si pravidelně LEGO kupuju a prohledávám kvůli tomu obchody a eshopy. Jakmile narazím na skvělou nabídku, nenechám si to jen pro sebe.

Občas návod na můj MOC

Ve volném čase vytvářím virtuální modely do svého města. Od drobných staveb, jako je Kevina z filmu Vzhůru do oblak až po propracované modulární domy.

K nim pak vyrábím PDF návody spolu s exportem potřebných dílků v .csv souboru, abyste si dílky mohli objednat na Bricklink.

Hned na uvítanou dostaneš modulární nemocnici!

Kevina MOC
LEGO dárečky do soutěží odběratelům newsletteru

Každý víkend soutěž o LEGO

Původně jsem si odložil některé figurky a nerozbalené sety na investici. Nakonec jsem se ale rozhodl vám je všechny rozdat v rámci víkendových soutěží. Mám zásobu na 7 měsíců a až vám je rozdám, dokoupím další.

Budou to drobnosti od minifigurek za pár desetikorun až po velké LEGO sety za tisíce nebo sběratelské GWP, které už nejdou sehnat jinak než od překupníků.