📮 Novinky LEGO®

Týdenní pohled do zákulisí sběratele a celoživotního fanouška stavebnice LEGO® do vaší emailové schránky.

newsletter

Proč se přihlásit

Aneb k čemu je vám to vlastně dobré, že?

Vlastní pohled na novinky

Nejde jen o to, že LEGO představilo nový set. Jde spíš o kontext okolo a takové ty myšlenkové pochody, které jako fanoušci máme. Nadšení je ale nakažlivé, takže pozor. Možná si budete pořizovat LEGO častěji :)

Nápady a tipy

Za ty roky už jsem si vypěstoval oko na skrytý potenciál setů, kterých si nikdo moc nevšímá. Stačí lehké úpravy a z Friends školy máte krásný modulár. Ty nejlepší nápady sám realizuju a ukážu vám výsledek.

Slevy a akce

Sběratelé i investoři - všichni hledáme výhodné ceny. Jakmile najdu skvělou nabídku, samozřejmě se o ní s vámi podělím. O některých slevách a akcích dokonce vím s předstihem. Co bych oficiálně říkat neměl, to alespoň lehce naznačuju...

Unikátní návody

Naučil jsem se vytvářet modely a návody k nim na poměrně dobré úrovni. Chtěl bych je jednou prodávat, ale zatím je dávám zdarma. Tyhle věci jsou ale časově náročné, tak je (zatím!) nedělám tak často.

Mini recenze

Jako alternativu k dlouhým a podrobným recenzím občas dělám takovou malou mini recenzi setů, ze kterých jsem nadšený. Třeba se tu dozvíte, že vám unikl nějaký ten skrytý poklad.

Střípky ze života sběratele

Střípky v newsletteru na konci - to je můj starý vynález, který dnes marketéři kopírují. Vždy si tuhle část odběratelé chválí, protože trochu víc lidsky ukazuje mé zákulisí i mimo LEGO témata.

Michal Majgot

Kdo to píše?

Jsem Michal - profesně online marketér s bohatými zkušenostmi z firem jako PPF, Vodafone nebo ALZA. Affilák a affiliate manager. Podnikatel, který provozoval stovky webů, léta blogoval, napsal knihu, rozjel fintech startup, založil 3 firmy a pár dalších věcí.

A co soukromě?

Soukromě jsem samozřejmě velký LEGO fanoušek, kterého tohle chrastící štěstí drží v přítomnosti daleko od náročnější minulosti. Mimo LEGO a práci v online marketingu se zajímám taky o technologie, nemovitosti a realitní byznys. Architektura a LEGO jdou dobře dohromady. Jednou chci být majitelem výhledu, ze kterého si sednu na prdel.

Víc o mně najdete na miniwebu michalmajgot.cz.

Co na newsletter říkají
ostatní odběratelé?

Je fér, když nezazní jen můj názor...

V kostce...

Narozdíl od jiných LEGO® newsletterů obsahuje tento opravdu mnoho aktuálních a zajímavých informací. V kostce se dozvíte vše, co se událo v kostičkovém světě za poslední dobu.

Michal Saviory
Michal Saviory

michal.saviory.eu

Miluju ho!

Povinnost pro každého milovníka LEGA. Díky Michalovi budete vždy v obraze o tom co se zrovna v LEGO světě děje. Newsletter je skutečně kvalitně zpracovaný, miluju ho!

Fredis
Oliver Kamm

Fredis

Spokojenost

Newsletters je super. 🙂 Neobtěžuje jak některé od konkurence. Je stručný a výstižný. Spokojenost ❤️

Tomáš Bořil
Tomáš Bořil

boriltomas.cz

Krátké a informativní

Newsletters je skvělým způsobem, jak zůstat v obraze o nejnovějších Lego produktech a událostech. Jeho krátké a informativní e-maily nabízejí přehledný přístup k novým stavebnicím, což je ideální pro všechny fanoušky Lego stavitelských setů.

Pavla
Pavla B.

Mina91

Články & Recenze

Občas se rozkecám tak, že se mi to do mailu nevejde.

LEGO slevy
Kde koupit levně LEGO?

Když už v posledních letech nakoupíte třímístný počet LEGO setů, získáte poměrně dobrý přehled, kde se dají levně koupit.

Recenze LEGO Kovárna
Recenze LEGO® Ideas 21325: Středověká kovárna

Podrobná recenze krásné středověké kovárny, která dlouho unikala mé pozornosti.

LEGO Modulární nemocnice
Ke stažení: Modulární nemocnice

Moje třípodlažní nemocnice s recepcí, čekárnou, vyšetřovnou, operačním sálem, lůžkovým oddělením a funkčním výtahem.